meetingPlace
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ποιο είναι το αγαπημένο σας μαγικό πλάσμα και γιατί;

+4
ISIDORA7
mekw
!!Juicy Girl!!
Sofiahermione
8 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Ποιο είναι το αγαπημένο σας μαγικό πλάσμα και γιατί;

Ποιο είναι το αγαπημένο σας μαγικό πλάσμα και γιατί; Vote_lcap27%Ποιο είναι το αγαπημένο σας μαγικό πλάσμα και γιατί; Vote_rcap 27% 
[ 3 ]
Ποιο είναι το αγαπημένο σας μαγικό πλάσμα και γιατί; Vote_lcap9%Ποιο είναι το αγαπημένο σας μαγικό πλάσμα και γιατί; Vote_rcap 9% 
[ 1 ]
Ποιο είναι το αγαπημένο σας μαγικό πλάσμα και γιατί; Vote_lcap0%Ποιο είναι το αγαπημένο σας μαγικό πλάσμα και γιατί; Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Ποιο είναι το αγαπημένο σας μαγικό πλάσμα και γιατί; Vote_lcap27%Ποιο είναι το αγαπημένο σας μαγικό πλάσμα και γιατί; Vote_rcap 27% 
[ 3 ]
Ποιο είναι το αγαπημένο σας μαγικό πλάσμα και γιατί; Vote_lcap27%Ποιο είναι το αγαπημένο σας μαγικό πλάσμα και γιατί; Vote_rcap 27% 
[ 3 ]
Ποιο είναι το αγαπημένο σας μαγικό πλάσμα και γιατί; Vote_lcap0%Ποιο είναι το αγαπημένο σας μαγικό πλάσμα και γιατί; Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Ποιο είναι το αγαπημένο σας μαγικό πλάσμα και γιατί; Vote_lcap9%Ποιο είναι το αγαπημένο σας μαγικό πλάσμα και γιατί; Vote_rcap 9% 
[ 1 ]
Ποιο είναι το αγαπημένο σας μαγικό πλάσμα και γιατί; Vote_lcap0%Ποιο είναι το αγαπημένο σας μαγικό πλάσμα και γιατί; Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Ποιο είναι το αγαπημένο σας μαγικό πλάσμα και γιατί; Vote_lcap0%Ποιο είναι το αγαπημένο σας μαγικό πλάσμα και γιατί; Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Ποιο είναι το αγαπημένο σας μαγικό πλάσμα και γιατί; Vote_lcap0%Ποιο είναι το αγαπημένο σας μαγικό πλάσμα και γιατί; Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 11
 
 

Ποιο είναι το αγαπημένο σας μαγικό πλάσμα και γιατί; Empty Ποιο είναι το αγαπημένο σας μαγικό πλάσμα και γιατί;

Δημοσίευση  Sofiahermione Σαβ Αυγ 23, 2008 1:08 pm

Σε κάθε βιβλίο του Χάρι Πότερ έχουμε συναντήσει και κάποιο πλάσμα, όλα σχεδόν είναι μαγικά και όταν δεν είναι εξυπηρετούν μαγικούς σκοπούς. Εγώ λατρεύω τον ιππόγρυπα, διότι βοήθησε τον Σείριο, εσείς;
Sofiahermione
Sofiahermione
Ενεργό Μέλος
Ενεργό Μέλος

Αριθμός μηνυμάτων : 209
Ηλικία : 28
Registration date : 15/08/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιο είναι το αγαπημένο σας μαγικό πλάσμα και γιατί; Empty Απ: Ποιο είναι το αγαπημένο σας μαγικό πλάσμα και γιατί;

Δημοσίευση  !!Juicy Girl!! Κυρ Αυγ 24, 2008 12:24 pm

μου αρεσουν οι γοργονανθρωποι και ι λυκανθρωποι επειδη εχουν κατι μαγικο! μου αρεσουν πολυ!
!!Juicy Girl!!
!!Juicy Girl!!
Guru
Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 1156
Ηλικία : 29
Τόπος : στην αγκαλια του!!!
Registration date : 15/08/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιο είναι το αγαπημένο σας μαγικό πλάσμα και γιατί; Empty Απ: Ποιο είναι το αγαπημένο σας μαγικό πλάσμα και γιατί;

Δημοσίευση  mekw Κυρ Αυγ 24, 2008 6:28 pm

oi oukoubagies einai toso glukes omorfes kai upakoues(mono ston idiokthths tous) san skulakia
mekw
mekw
Ενεργό Μέλος
Ενεργό Μέλος

Αριθμός μηνυμάτων : 94
Registration date : 13/08/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιο είναι το αγαπημένο σας μαγικό πλάσμα και γιατί; Empty Απ: Ποιο είναι το αγαπημένο σας μαγικό πλάσμα και γιατί;

Δημοσίευση  ISIDORA7 Σαβ Σεπ 06, 2008 4:37 pm

Οι κουκουβάγιες, γιατί είναι χρήσιμες και πολύ όμορφες! Wink
ISIDORA7
ISIDORA7
Ενεργό Μέλος
Ενεργό Μέλος

Αριθμός μηνυμάτων : 67
Ηλικία : 30
Registration date : 13/08/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιο είναι το αγαπημένο σας μαγικό πλάσμα και γιατί; Empty Απ: Ποιο είναι το αγαπημένο σας μαγικό πλάσμα και γιατί;

Δημοσίευση  karamelaki Τετ Δεκ 24, 2008 8:57 pm

ΟΙ ΚΟΥΚΟΥΒΑΓΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΕΣ ΕΙΔΙΚΑ ΤΟΥ ΧΑΡΙ.ΕΤΣΙ ΑΣΠΡΗ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Very Happy
karamelaki
karamelaki
Newbie
Newbie

Αριθμός μηνυμάτων : 10
Ηλικία : 28
Registration date : 24/12/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιο είναι το αγαπημένο σας μαγικό πλάσμα και γιατί; Empty Απ: Ποιο είναι το αγαπημένο σας μαγικό πλάσμα και γιατί;

Δημοσίευση  *Rosalie Vampire* Πεμ Απρ 02, 2009 3:42 pm

Λυκανθρωποι με 2 λέξεις: Γλυκούλης Ρέμους... Laughing
*Rosalie Vampire*
*Rosalie Vampire*
Ενεργό Μέλος
Ενεργό Μέλος

Αριθμός μηνυμάτων : 95
Ηλικία : 30
Τόπος : Emmett's hug!
Registration date : 06/01/2009

http://www.harryworld.net

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιο είναι το αγαπημένο σας μαγικό πλάσμα και γιατί; Empty Απ: Ποιο είναι το αγαπημένο σας μαγικό πλάσμα και γιατί;

Δημοσίευση  Asteraki Σαβ Απρ 11, 2009 12:29 am

Πάντα μου άρεσαν οι μονοκέροι σαν μυθικά πλάσματα. Οπότε είναι λογικό να μου αρέσουν και στο Harry Potter. Φανατική θαυμάστρια και εγώ όπως καταλάβατε!! Μόνο που δεν έχω διαβάσει τα βιβλία του λόγω έλλειψης χρόνου αλλά έχω δει μόνο τις ταινίες. Και η μεγάλη μου κόρη τρελαίνεται για Harry Potter. Very Happy
Asteraki
Asteraki
Newbie
Newbie

Αριθμός μηνυμάτων : 16
Ηλικία : 46
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 06/04/2009

http://asterakia.forumotion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιο είναι το αγαπημένο σας μαγικό πλάσμα και γιατί; Empty ιππογρυπες

Δημοσίευση  ermionigranger Σαβ Οκτ 22, 2011 10:11 pm

εσθηματα,καλοι βοηθησαν σηριο.....

ermionigranger
Newbie
Newbie

Αριθμός μηνυμάτων : 7
Registration date : 22/10/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης