meetingPlace
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ποιο είναι το αγαπημένο σας βιβλίο από την σειρά της JK Rowling;

3 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Ποιο είναι το αγαπημένο σας βιβλίο από την σειρά της JK Rowling; Empty Ποιο είναι το αγαπημένο σας βιβλίο από την σειρά της JK Rowling;

Δημοσίευση  Sofiahermione Σαβ Αυγ 23, 2008 1:17 pm

Εμένα όπως είπα και αλλού το αγαπημένο μου βιβλίο είναι το έκτο, εσάς;
Sofiahermione
Sofiahermione
Ενεργό Μέλος
Ενεργό Μέλος

Αριθμός μηνυμάτων : 209
Ηλικία : 28
Registration date : 15/08/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιο είναι το αγαπημένο σας βιβλίο από την σειρά της JK Rowling; Empty Απ: Ποιο είναι το αγαπημένο σας βιβλίο από την σειρά της JK Rowling;

Δημοσίευση  Admin Σαβ Αυγ 23, 2008 1:22 pm

kai mena...! Outstanding!!! Outstanding!!! Outstanding!!! Ron Quidditch Won-won Lavender!!
Admin
Admin
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 1030
Ηλικία : 32
Registration date : 10/08/2008

https://meetingplace.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιο είναι το αγαπημένο σας βιβλίο από την σειρά της JK Rowling; Empty Απ: Ποιο είναι το αγαπημένο σας βιβλίο από την σειρά της JK Rowling;

Δημοσίευση  karamelaki Τετ Δεκ 24, 2008 8:50 pm

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ.ΜΟΛΙΣ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΘΕΜΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΧΑΡΙ ΠΟΤΕΡ ΤΡΕΛΑΘΗΚΑ.ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΤΟ ΚΟΛΛΗΜΑ ΜΟΥ.ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΛΛΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΣΑΝ ΚΙ ΕΜΕΝΑ.ΑΛΗΘΕΙΑ.ΜΕ ΤΑ ΒΙΒΛΙΑ ΕΧΩ ΓΙΝΕΙ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΗ , ΕΧΩ ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ ΔΕΘΕΙ.ΟΤΑΝ ΤΑ ΔΙΑΒΑΖΩ ΝΙΩΘΩ ΠΩΣ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΑΛΛΟ ΚΟΣΜΟ, ΦΕΥΓΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ,ΞΕΧΝΙΕΜΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣ ΚΑΙ ΔΕΝΟΜΑΙ ΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΖΩ.ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΕ ΠΕΙΤΕ ΤΡΕΛΗ ΑΛΛΑ ΕΤΣΙ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ.ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΜΟΥ ΤΟΥΣ ΕΧΩ ΤΡΕΛΑΝΕΙ...!!!!ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΣΑΣ ΛΕΩ!!!! Jumping 3
karamelaki
karamelaki
Newbie
Newbie

Αριθμός μηνυμάτων : 10
Ηλικία : 28
Registration date : 24/12/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιο είναι το αγαπημένο σας βιβλίο από την σειρά της JK Rowling; Empty Απ: Ποιο είναι το αγαπημένο σας βιβλίο από την σειρά της JK Rowling;

Δημοσίευση  karamelaki Τετ Δεκ 24, 2008 8:53 pm

ΟΛΑ ΤΗΣ ΤΑ ΒΙΒΛΙΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΠΟΛΥ.ΤΟ ΕΚΤΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΑΛΛΑ Κ ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΕΠΙΣΗΣ Very Happy
karamelaki
karamelaki
Newbie
Newbie

Αριθμός μηνυμάτων : 10
Ηλικία : 28
Registration date : 24/12/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης